Çelik Çatı


Fiyat Teklifi Al

Çelik Çatı

Son yıllarda fiyat, zaman, dayanıklılık ve estetik gibi nedenlerden dolayı tercih edilen çelik çatı imalatları için de bizi seçin, pişman olmayın. Türkiye’nin farklı bölgelerinde fabrika apartman ve alışveriş merkezleri gibi bir çok projenin çatı imalatlarını gerçekleştiren ekibimiz size bir telefon kadar yakın. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir teklif veya ekspertiz isteyebilirsiniz. Ayrıca 3 boyutlu çizim desteğimizle projenize daha başlamadan nasıl görüneceğini öğrenebilirsiniz…

Antalya’daki  kentleşmenin, deprem tehditi taşıyan yerlerinde yoğunlaşmıştır. Geçmişte Antalya’da Çelik konstrüksiyon az olsa da son zamanlarda oldukça tercih edilen bir hale gelmiştir. projelerimiz, mühendislerimiz tarafından incelenip ve çizimler yapılır bölgeye en uygun şekilde yapılmaktadır.

Çelik yapılar

Diğer yapılara göre çok üs mekanik üstünlüğe ve özelliklere  sahip olmaktadır GoraDoor Çelik konstrüksiyon projelerimiz, hızlı, güvenli , kaliteli ve ekonomik olması nedeniyle Antalya’da ve Tüm Türkiye’de tercih edilmekteyiz.

Mimari Projelendirme sonrası, 3 boyutlu çizimi yapıldıktan sonra, İş yeri ortamımızda imalata geçilip Çelik konstrüksiyon imalatı hatasız ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Projelerimiz profesyonel ve teknik bir şekilde ekibimiz tarafından Bilgisayar programları ile üç boyutlu çizimler ile yapının bütün detayları en ince hesaplamalar  ile gerçekleştirilir.

Gora Door 

Çelik konstrüksiyon,  Çelik konstrüksiyon sistemin projeleri, imalat ve montajının yapılması, profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Deneyimli Çelik konstrüksiyon Ustaları ile en hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Antalya’da Çelik konstrüksiyon çoğunlukla, çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon sanayi yapıları, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon hangarlar, çelik konstrüksiyon atölyelerde yapılmaktadır.

Firmamız Tarafından Ücretsiz 3 boyutlu çizim desteği Verilmektedir.About

You may also like...

Comments are closed.