Özel Tasarım Merdiven


Fiyat Teklifi Al


Özel Tasarım Merdiven

Her mimaride ve projede farklılıklar oldugu için Merdiven fiyatları bu ölçümler, mimarı ve projede belirtilen detaylar dogrultusunda kullanılacak en kaliteli ve görsel malzeme seçiminden sonra en uygun fiyatları sizlere sunmak isteriz.

Merdiven de kullanılacak malzeme Çelik Omurga üzerine Ahşap Basamak, Cam Basamak, Granit Basamak, Mermer Basamak veya Çelik Basamak olabilir. Kullanılacak basamak çeşitleri dahi kendi içinde çeşit ve ölçü ve kalitesinden kaynaklı fiyat farklılıkları gösterebilir.

Alınan mimari ölçümler sonucunda müsterinin istekleri dinlenir, ortaya çıkabilecek en kullanışlı ve dayanıklı Merdiven hakkında detaylı bilgi ve görsel çizimler hazırlanır ve kullanılacak malzemenin detayları bildirilir.Talebiniz doğrultusunda Döner Merdiven, Spiral Merdiven, Orta Omurgalı Merdiven, Yandan Omurgalı Merdiven, Boru Tip Merdiven veya Yangın Merdiveni imalatı hazırlanır.

Gora Merdiven olarak;

müşterilerimizden keşif ve görsel çizim için hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Ortadan Omurgalı, Yandan Omurgalı, Boru Taşıyıcılı olmak üzere; Bu taşıyıcıların üzerine Ahşap Basamak, Cam Basamak, Granit Basamak, Mermer Basamak olmak üzere müşterilerimizin isteği doğrultusunda dekor ve mimariye uygun şekilde üretim ve montajı yapılabilmektedir.

Yangın Merdiveni ; Mimariye ve projeye uygun olarak yangın veya herhangi bir acil durum için binadan insanların saglıklı ve güvenilir bir biçimde çıkışlarını saglamak amacı ile statik hesaplamalar sonucu imalat ve montajı yapılabilmektedir.

Türkiye’nin her yerine merdiven imalatı ve montajı yapmaktayız.
İhtiyaçlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

About

You may also like...

Comments are closed.